FAQ

 Home /Frequently asked questions

FAQ

  Golden Lifes nedir? nasıl çalışır?

Biz kazanırken sizi de kar ortağımız olarak bizimle kazanmaya davet ediyoruz. Karşılıklı olarak mükafatlandırıcı işbirliği her projenin başarılı olmasının anahtarıdır ve bizim hizmetimizin ve başarılı olmamızın bir istisna olmadığını biliyoruz.
İnternet sitemizi kullanarak  üretmiş oldugumuz ürünlerin pazarını sağlayarak kazanmanızı mümkün hale getiriyoruz.
Şirketimiz birçok proje ile farklı kazanc paketleri sunmaktadır..
 

 Ödemeler hangi tarihde nasıl yapılır?

  • Ödemeler  ayda bir kere talep edilebilir.
  • Bakiye tutarınızın yarısını çekebilirsiniz, kalan yarısını arzunuz dahilinde  mevcut olan yeni projelere yatırıma yönlendirebilirsiniz.isterseniz  proje bitiş tarihinde toplu olarak çekim yapabilirsiniz
  • Ayrıca bu süreyi beklemeden istediğiniz anda %3-%5 arasi komisyon karşılığında iç transfer yöntemi  ile diger kullanıcı arkadaslara transfer edebilirsiniz.

 Siteye nasıl kayıt olabililirim?

Sitedeki  kayıt ol butonu kullanarak arzu ederseniz direk şirkete veya  belirli bir referans ismi ile üye olabilirsiniz. Daha sonra hesabınızdaki kimlik onay bölümünden evraklarınızı gönderip üyeliğinizi onaylatabilirsiniz.

 

 Golden Lifes Neden Güvenli?

  • Şirketimiz ticari faaliyet gösterdiği için doğal olarak ticari işletmelerin riskini taşımaktadır.
  • Kullanıcıların katılım miktarı şözleşme şartlarında da belirtildiği gibi garanti altındadır.

 Şirketimizin faaliyet alanları nelerdir ?

Aracılık hizmetleri, Danışmanlık, Bilişim Teknonojileri Çelik kapı, Data center hizmetlerine başlamıştır.

 Vazgeçme hakkım var mı?

Kulanıcı katılımından 14 gün içinde  cayma hakkına sahiptir. İlk yatırımlar 14 gün sonra sistemden kazanç sağlamaya başlıyacaktır ,devamında bakiyesinden yapmiş olduğu yatırımlar için herhanği bir süre beklenmeyecektir .Kullanıcı projelerden herhangi birine katılım sağlamalıdır.Devam eden  projelerin alt  limitleri, ilk yatırım haricinde , bakiyeden yatırımlar için geçersizdir.kullanıcıların başvurusundan 30 gun içinde hesaplarını onaylatması ve ilk yatırımını yapması gerekmektedir.Aksi taktirde hesapları  silinecektir.