Gizlilik ve Güvenlik

 Home /Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını ve ayrıca işbu sözleşme dolayısıyla elde ettiği ve öğrendiği sırları ve bilgileri gerek kendisinin gerekse 3. kişilerin yararına firma aleyhine kullanmayacağını, aksi halde kendisinin ve 3. kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

Kullanıcı, site içindeki veya dışındaki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden ve benzeri içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘‘Site’’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma ve sözleşmeden ve kanunlardan doğan haklarını kullanma hakkını saklı tutar.

Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır. Yine kullanıcı, sitedeki hesabıyla ilgili giriş bilgileri, e-mail adresi ve adresi, cep telefonu numarası ve telefonuna gönderilen giriş şifresi/kodu ve buna benzer bilgilerin çalınması ve bundan doğacak zararlar kullanıcının kendisinin sorumluluğunda olup bu hususlara ilişkin firmaya herhangi bir talepte bulunamayacağını kabul ve taahhüt eder.